Που λέτε, πρέπει να καθαρίσω έναν δίσκο, αλλά θέλω τα φώτα σας.

Είναι διάφανος, και έχει μια πράσινη στάμπα σε ένα σημείο, αλλά το αξιοπερίεργο είναι πως για τα 10" στα οποία η βελόνα βρίσκεται εκεί, το πράγμα σκαλώνει και στις δύο πλευρές. Όχι τίποτα σημαντικό, απλά σαν να υπήρχε μικρογρατζουνιά στο σημείο, δεν σκιπάρει καθόλου, κόλλησα το αυτί στο ηχείο για να το εντοπίσω.

Το γεγονός των δύο πλευρών, με οδηγεί στη σκέψη πως πρόκειται για στραβοπατημασιά από τη μάνα του, από εργοστάσιο. Επίσης δεν έχει τραχεία υφή στο άγγιγμα, this isn't erotic, λείο ενδελώς, ενδελεχές ψηλάφισμα.

Και εδώ ρωτάω εσάς, φίλοι του φόρουμ. Είχατε παρόμοια εμπειρία; Με την Αγγελική σκεφτόμαστε να παντρευτούμε και δεν θέλουμε τέτοια προβλήματα στο σπίτι. Καθαρίζεται; Αν ναι, πως; Ένας δισκάς μου λεγε παλιά πως πλένει τους δίσκους του, και τον είχα ρωτήσει "όπως πλένεις τον σκύλο ένα πράγμα;" και είχε πει "ναι, αλλά αυτούς τους κρατάω", αλλά γενικά δεν μου φαινόταν πολύ καλά.

Απαντήστε συνδόμως, να τον πάω πίσω άμα είναι, με βαριά καρδιά όμως αυτό, οπότε να βρείτε λύση και να τη μοιραστείτε.

Ναι, έψαξα στο google.