Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
αυτοι οι χιλιαδες φανμποηδες λεμπρον "εδω μεσα" , ειναι αυτοι που ψηφισαν και τραμπ;

2 ατομα γραφουν ρε σεις.
Δε μιλησε κανεις για χιλιαδες.

Για να στο κανω λιανα, ανθρωποι οπως ο Yanqui και ο Kelldorain ειναι φιλοι μου in real life, και τα βρισκουμε πολυ καλα σχεδον στο οτιδηποτε δεν εχει να κανει με τον Λεφλοπ. Οταν ομως η κουβεντα παει σε αυτον, ο Yanqui γινεται Τακης κι ο Kelldorain γινεται Ακης, και πιθανοτατα κι εγω να γινομαι Μητσος, δε μπορω να το κρινω προφανως με 100% ακριβεια. Τουλαχιστον εγω δεν ποσταρω ειρωνικα βιντεος για να κοροιδεψω (!) και αν με ρωτησεις να σου πω αντικειμενικα την αποψη μου για τον υπερεκτιμημενο, θα σου πω αυτα που ειπα και στο προηγουμενο ποστ. Ειναι απο τους καλυτερους εβερ, και ο καλυτερος της γενιας του.

Απο κει και περα, εννοειται πως θελω να χανει καθε ματς στο οποιο παιζει αν γινεται, γιατι η περσονα του στο παρκε μου ειναι απλα απεχθης, ενω το μπασκετ των ομαδων Λεμπρον (με εξαιρεση τους Heat του 2012 και του 2013) μου ειναι απλα αποκρουστικο. Δεν αντεχω το iso και το hero ball. Δεν τα παω καλα με ναρκισσους, και με ατομα που αποθεωνουν τον εαυτο τους σε καθε ευκαιρια, και πως νομιζουν πως ειναι entitled να αποθεωθουν. Ο Kelldorain και ο Yanqui δεν εχουν προβλημα με αυτο, αρα ας τον αποθεωσουν οσο θελουν, αυτο ειναι δικο τους θεμα και καλα κανουν. Χαβαλε κανουμε εδω μεσα, γιατι ακουμε κατι υπερβολες περι GOAT και γελανε και τα παρδαλα κατσικια ή αλλιως (θα) τριζουν τα κοκκαλα των Kareem, Magic, Jordan (οταν πεθανουν).

ΥΓ. Σωστος Max, αλλα αντε πες τα σε αλλους αυτα για το 2013....