View Poll Results: Να παραμείνει το ban στον solo;

Voters
69. You may not vote on this poll
  • Όχι

    45 65.22%
  • Ναι

    24 34.78%
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 230

Thread: Solo Carriera

  1. #46
    Senior Member NuC's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    prozac land
    Posts
    1,629

    Default

    e meta den ftaiw egw. otan ili8iazeste toso ek8eiastika sas ftaiei mono o eaftos sas.
    -Jesus Loves You More If You Can Drive-

  2. #47

    Default

    διονυσιάζομαι
    a monkey in silk is a monkey no less

  3. #48
    Senior Member NuC's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    prozac land
    Posts
    1,629

    Default

    oi ZN to eipan kalitera


    "KAI PINW MPIRES PINW MPIRES PINW MPIRES,KAI XWNW RIMES MEXRI TO PRWI"
    -Jesus Loves You More If You Can Drive-

  4. #49
    farfetch'd Ace's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Republic of Genoa
    Posts
    3,184

    Default

    H. τι κομπλεξακι εισαι ρε αδερφε.
    "Δεν συζητάμε, γιατί είμαι ΟΞΥΘΥΜΟΣ."
    نحن نحب فصل الربيع الجميل.

  5. #50
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    όχι, νέτα σκέτα
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  6. #51

    Default

    Quote Originally Posted by iskra
    havoc/queen of the hi-ace/milton/ktl
    Τι χάνω που κοιμάμαι.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    66° 9' 0" North, 23° 15' 0" West
    Posts
    8,909

    Default

    επίσης κύριε ικονοκλαστ νομίζω ότι το χετε κουράσει λίγο και έχει ψοφήσει και σε λιγο θα αναστηθεί και το κουφάρι του.
    and light it up forever, and never go to sleep

  8. #53
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    εχει ψοφησει οντως, αλλα με πετυχες νυσταγμενη, οποτε απανταω

    κατ'αρχην σιγα το πομπωδης λέξη που ειναι το φιλαρακια. Και κατα δευτερον πως ακριβως τονωνονει ενα επιχειρημα η λεξη φιλαρακια;

    Quote Originally Posted by H.
    Κατά δεύτερον μου πεσε πολύ χεβιμέταλ αυτό το 'θα γίνεις προβατάκι' που ουσιαστικά είπες. Δηλαδή τόσο καιρό που μπαίνεις εσύ εδώ μέσα λίγες φορές έχεις παρατηρήσει ήδη αυτό το φαινόμενο της αγέλης? Ή μήπως αμφιβάλλεις ότι έχει άτομα ικανά αυτός εδώ ο τόπος για να μιμηθούν τέτοιες συμπεριφορές. Μην ξεχνάς ότι έφυγε ο ένας ενώ υπάρχουν άλλοι 4-5 που μπορούν να έχουν τέτοιες συμπεριφορές στη μνήμη του φίλου τους.
    οι 4-5 που λες δεν ειναι πιθικια, εριστικοι ειναι για καποιους και ό,τι είχαν να πουν το λεγαν και πριν το μπαν του σολου, οπότε δεν έχουν κάποιο λόγο τώρα να το κάνουν μπουρδέλο. Μπορεί μερικές φορες να πιστευω ότι δεν έχουν ζωή, αλλά δεν είναι έτσι. Οπότε μη φοβάσαι. Και αγέλες θα υπάρχουν πάντα, πχ τότε με το βούλωνε που το λεγε ο καθε άσχετος. Οπότε από μαλακισμένες συμπεριφορές δε γλυτωνει κανενα φορουμ

    Τρίτον, ο σύμπος που κόλλησε δεν κατάλαβα. ΚΑταρχήν μιλάμε για τον iskra? Αυτόν που έφυγε και ξαναγύρισε? Μμμμ, και πάλι δεν καταλαβαίνω όμως που κολλάει.
    δεν πειραζει, ειναι κάτι από παλια. Και δεν αποχωρησε, απλα βαρεθηκε και ξεβαρεθηκε.

    Τέλος επειδή μάλλον καλή μου δεν με έχεις παρακολουθήσει, βιάστηκες να συμπεράνεις ότι είμαι το super ευγενικό παιδάκι και δεν νομίζω ότι κατάλαβες τι εννοούσα στο τελευταίο post μου (ελπίζω να είναι επειδή είσαι κουρασμένη, πιωμένη, είχες μια πολύ δύσκολη μέρα, αλλιώς pls ξαναδιαβασέ το, αν και μετά την δεύτερη ανάγνωση δεν το πιάσεις τότε έχεις πρόβλημα).
    ναι, γεγονος ειναι οτι δεν παρακολουθω την εξελιξη και τη συμπεριφορα συγκεκριμενων γιουζερ, γενικα εσυ μου εισαι ουτε κρυο ουτε ζεστη/δεν ξερω/δεν απαντω. Και μάλλον έχω πρόβλημα (ποιος έλεγε για πομπωδη λέξεις για τόνωση;) γιατι δε μπορω να καταλαβω το βαθυτερο νοημα του αρχικου σου ποστ, πέρα από το ότι "καλα του κανανε για να μαθει κι αυτος και οι ομοιοι του". Με αποστομωσες τωρα
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    μες της γης το πυρωμένο κέντρο
    Posts
    2,112

    Default

    γεια χαρά
    λοιπόν αν κατάλαβα καλά ότι αφορμή για το χτεσινό "πογκρόμ" ήταν το post του solo στο thread του μόστου,απλά δεν υπάρχετε,απλά .Ο "κακός και γεμάτος εμπάθεια απέναντι στο mosto" solo όπως περιγράψατε μέσες άκρες έκανε ένα σοβαρό και ειλικρινές post στο συγκεκριμένο thread.αν κατάλαβα λάθος klain main
    όσο για τίως ουρακοτάγκους και συγκεκριμένα τον prakasrel πιστεύω ότι είναι ότι καλύτερο έχει συμβεί το τελευταίο χρόνο στο er
    εξυπνάδα, καφρίλα ,ετοιμολογία και αιρετικό χιούμορ

    επίσης χωρίς την προσωπική παρέμβαση του dragon το θέμα δε θα είχε γίνει τόσο μεγάλο
    "i speak without reservation from what i know and who i am. i do so with the understanding that all people should have the right to offer their voice to the chorus whether the result is harmony or dissonance, the worldsong is a colorless dirge without the differences that distinguish us,

  10. #55
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    @ Ace. Ευχαριστώ, το ίδιο επιθυμώ και δι υμάς αν και είναι πολύ καλύτερα έτσι παρά να είσαι ουρακοτάνγκος.

    @ Enitharmon. Thank god που είσαι ούτε κρύο ούτε ζέστη και δεν αυξάνω τα ήδη άρτια δομημένα μίση που έχω ήδη εδώ μέσα. Απ' ότι κατάλαβα εκεί που πιάστηκες και έδωσες την απάντηση που έδωσες (την οποία ακόμα και τώρα θεωρώ ωστώσο άκυρη) είναι όταν μιλούσα για 'εμένα και άλλους διάφορους που μπορεί από εδώ και πέρα να κάνουν πάνω κάτω τα ίδια. Ε και συνεχίζω να το στηρίζω για τον πολύ απλό λόγο ότι δεν είναι ανάγκη να γίνει κάποιος πρόβατο και να είναι απόλυτα και αισχρά μιμητιστής για να επαναλάβει μια παρόμοια συμπεριφορά. Όταν γύρω σου βλέπεις κάτι το οποίο θεωρείται νόμιμο ή έστω παραμένει συστηματικά ατιμώρητο ε όπως και να το κάνουμε θα έχεις έναν Α αέρα να το πράξεις κι εσύ αν νιώσεις ότι είναι όντως κάτι το οποίο μπορεί να σε βοηθήσει αποτελεσματικότερα από κάτι άλλο. Δεν είναι ανάγκη να κάνεις ακριβώς το ίδιο όσο το να υιοθετήσεις σχεδόν ασυνείδητα παρόμοιο τρόπο συμπεριφοράς σε κάποιους τομείς. Δεν λέω τίποτα κινέζικα πιστεύω, μιλώ για τον λόγω ύπαρξης των κανόνων στα παιχνίδια, στα forums, στο IRC, στο κάθε κράτος ακόμα ακόμα.

    Τέλος δεν προσπάθησα ούτε να αποστομώσω κάποιον, ούτε και να βγω από πάνω αλλά να εκφραστώ. Μην το παίρνεις έτσι λοιπόν.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    top of the world, ma!
    Posts
    292

    Default

    Εγώ περίμενα ότι θα γίνει γουστόζικο το πολλ, με 9011, ψηφίστε μέχρι τις 12, ο Ντράγκον να ζητάει να του φέρουν το φάκελο σε ζωντανή σύνδεση, κοντινά σε κυρίες που φοράνε τα καλά τους και τρώνε τα φρεσκοβαμένα νύχια τους και τέτοια. Μαλακία, χάθηκε μεγάλη ευκαιρία πιστεύω.

    Ιμο αυτή είναι η χαμηλότερη στιγμή του ER, δλδ δεν μπορώ να σκεφτώ ότι μπορούσε να είχε γίνει τπτ χειρότερο από ό,τι προηγήθηκε και γέννησε αυτό το πολλ. Επίσης πιστεύω ότι το ER είναι πιο βαρετό από ποτέ. Που να είχε πετάξει και υποννοούμενα επί των προσωπικών κάθε χρήστη που δε χώνευε ο Σόλος ε; Θα τον είχαμε κάψει στην πυρά τον μπάσταρδο.

    Αυτά. Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Η.

    Μπαμ μπάι.
    πες μου πάλι πως θα βλέπω όνειρα κι όταν πεθάνω
    πως περισσότερο από τώρα θα μπορώ να σ' αγαπάω

  12. #57
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    ΑΗΗΑΗΑΗΑΗΑΑΗΑΗΑΗΗΑ

    Πάντως σε συσπείρωση τολμώ να σας παραδεχτώ καθώς αγγίζετε το τέλειο. Σαν τον Παναγιώτη Τόκο ένα πράμα.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  13. #58
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default

    Quote Originally Posted by afroleft
    Ιμο αυτή είναι η χαμηλότερη στιγμή του ER, δλδ δεν μπορώ να σκεφτώ ότι μπορούσε να είχε γίνει τπτ χειρότερο από ό,τι προηγήθηκε και γέννησε αυτό το πολλ. Επίσης πιστεύω ότι το ER είναι πιο βαρετό από ποτέ. Που να είχε πετάξει και υποννοούμενα επί των προσωπικών κάθε χρήστη που δε χώνευε ο Σόλος ε; Θα τον είχαμε κάψει στην πυρά τον μπάσταρδο.

    symfwnw apolytws.

    oso gia to boltiasmeno exei symbei pisteuw edw kai kamposo kairo. otan prwto mphka prepei na htan sta teleutaia kala tou.
    na nai kala kai h nmousikh dld.....


    kai mh mou peite oti ftaiei o mpake!
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  14. #59

    Default

    Gtp κατασταση.... Αμα δεν γνωριζόσασταν μεταξύ σας (για όλους τους εμπλεκόμενους πάει) θα τραβούσατε τους κανόνες στα άκρα. Τσαμπα ασχολούμαι όμως, και κακώς διάβασα τόσες σελίδες, γιατι αρκετοί πέφτουν στα μάτια μου. (Όχι οτι τους ειχα ψηλα, κουβέντα να γινεται... όχι να μη γίνεται). Τεσπα Ερώτηση κρίσεως για να συνεχίσετε το θεσμικο κουβεντολόι-μαλακια(για μενα).
    ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ:
    Σε άλλα φόρουμ υπάρχει το κουμπάκι "REPORT TO ADMINISTRATOR-MODERATOR" ΘΑ το βάλετε και εδώ?????
    Γιατι δεν μπορω να καταλάβω πως κανα 2 ατομα μονάχα εχουν την ικανότητα να αντιλαμβάνονται πότε θιγεται ενας user απο κάποιον άλλο... Γιατι ας πουμε εμένα ο Σολο δε με ενόχλησε (μπορεί να το κανε, αλλά στα ρχίδια μου, εχω κι αλλα πράματα στη ζωή μου, δε θα ασχοληθω με το αν με βρίζει μια εικονίτσα με λίγα γράμματα!)...
    Και στη ντελική οι θιγόμενοι καταθέσαν παράπονα στην διαχείρηση? Η διαχείρηση θα κρίνει παντα ποιοι θιγονται και ποιοι όχι??? Και στην τελικη αφου κόβετε τον θυτη, γιατι δεν υποστηρίζετε και το θυμα με δημόσια ποστς? Μέχρις εδώ ητανη κουβέντα μου και τέλος δεν έχω το κόμπλεξ με την ποσότητα των ποστς που ανεφεραν άλλοι... Γιατι δηλαδη να μην μετραει η γνωμη σας ολιγόποστοι users? Ισα ίσα όσο λιγοτερα τοσο καλυτερα...
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  15. #60
    Bastard Samurai Pitsadoros's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    σκατά και εμετός
    Posts
    2,842

    Default

    ti milas esi re pou oute kan 600 post den exeis?
    Cut your flesh and worship Santa

Similar Threads

  1. John Petrucci Names Solo CD
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 13-03-2005, 14:02
  2. Bruce Dickinson's Solo Carriera
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 41
    Last Post: 30-04-2004, 21:36
  3. Jon Oliva's Solo Carriera.
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 193
    Last Post: 09-03-2004, 02:07
  4. Chris Caffery's Solo Carriera.
    By VirusXI in forum Music Discussion
    Replies: 8
    Last Post: 02-12-2003, 15:56
  5. Lemmy Solo Carriera
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 2
    Last Post: 15-11-2003, 00:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •