Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 105

Thread: Το ερ γυρνάει γύρω από τον καντιρου (σπλιτ κλπ)

  1. #1
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Δε γαμιεστε ρε, το ιδιο τοπικ 71214 φορες.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  2. #2
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling
    Δε γαμιεστε ρε, το ιδιο τοπικ 71214 φορες.
    δεν το βλέπεις ρε κεφάλα, είναι αλλοιώτικο από τ' άλλα
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  3. #3
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Όταν σταματήσεις να παίζεις τον ρόλο φωστήρα που πρέπει οπωσδήποτε να ενημερώσει τους requiemίτες για οικολογικά θέματα, ίσως (ίσως) να σταματήσεις να είσαι τόσο βαρετός και αδιάφορος.

    Δεν έχεις καταλάβει ακόμη πόσο ανούσια έχουν καταντήσει τα posts σου, τη στιγμή που η ουσία τους πίσω από το κείμενο είναι πάντα η ίδια;
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    the morgue
    Posts
    2,840

    Default

    Χωρις να θελω να κανω την παραμικρη υποδειξη στη δουλεια σας ως αντμιν και μοντς στο ρεκβιεμ και χωρις η παρατηρηση μου να εχει να κανει με το συγκεκριμενο ατομο που κατα τη γνωμη μου αποτελει παρασιτο ,αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα, αλλα με την συνεχιζομενη και την ολοενα και αυξανομενη επι πολλους μηνες πρακτικη του της οικοφασιστικης προπαγανδας,θεωρω πως ειναι το μοναδικο ατομο πλεον που ενεργει εντελως ασυδοτα στον τομεα του σπαμινγκ.

    Και αυτο γιατι ενω ΟΛΑ τα θεματα τα οποια κανει ΤΟΠΙΚ εχουν συζητηθει τουλαχιστον 5 φορες το καθενα διεξοδικα ,με βρησιδια εκατερωθεν ,με αποδειξεις κειμενα σελιδες επι σελιδων και δεν ξερω εγω τι αλλο.

    Δεν ξερω αν το φορουμ ειναι πινακας ανακοινωσεων με την δικαιολογια οτι μιλαμε για προβληματα της εποχης μας και ο οικοφασιστας παρασιτο καντίρου εχει αφαιθει να γραφει πλεον οτι θελει οποτε θελει και να εξυπηρετει την ματαιοδοξια του εξυπηρετωντας ως καλο προβατο τα συμφεροντα των οικοφασιστων-εναλακτικων φιλων του.Αυτο το γνωριζετε εσεις.

    Πιστευω πως δεν θα ηταν και πολυ ωραιο θεαμα να μπαινει ο καθενας εδω μεσα και να το παιζει μαγκας με τις γνωσεις του για να βγαλει οτι κομπλεξ εχει και να εξυπηρετησει τους σκοπους του ειτε ειναι εθνοσωτηριοι ειτε οχι ,κανωντας ανελεητο σπαμμινγκ.
    Δεν νομιζω να σας αρεσε εγω πχ να κανω τοπικ καθε δευτερη μερα με θεματα οπως "η επιδραση της ζιδοβουδινης στους ασθενεις με ΗIV και συνδρομο kaposi" 'η διαφορα αλλα τετοια περιεργα ..με τη δικαιολογια οτι ειναι υποχρεωση μας να διαδιδουμε τη γνωση και να ενημερωνουμε τον κοσμο και διαφορες αλλες τετοιες μαλακιες που εχει γραψει κατα καιρους το παρασιτο.

    Ειμαι εντελως κατα των μπαν αλλα οταν το μετρο εχει ξεπεραστει κατα πολυ κανα τραβηγμα στο αυτι δεν βλαπτει (αλλωστε μυαλο 12χρονου εχει ο ανθρωπος).
    Κατα τη γνωμη μου παντα και χωρις να συμπεριλαμβανω τους κανονες λειτουργιας 3 και 17 ..πιστευω οτι ο 1 και 2 αρκουν.

    Φιλικα παντα.
    Πονος Μυαλου!

  5. #5
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Τι ειναι η ζιδοβουδινη?
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  6. #6
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Το πρόβλημα με το ban είναι πως θα του δώσει την ιδέα του κυνηγημένου επαναστάτη στην οποία θα μπορεί να αυνανίζεται.

    Η απλή λύση θα ήταν επιτέλους να συνειδητοποιήσει πως η μόνη προσοχή που τραβάνε τα posts του φτάνει μόνο ως το σημείο στο οποίο μπορείς να τα κοροϊδεύσεις.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  7. #7
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling
    Τι ειναι η ζιδοβουδινη?
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    the morgue
    Posts
    2,840

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling
    Τι ειναι η ζιδοβουδινη?
    http://www.eof.gr/E_S_2004/dra533.htm

    ενα κακο φαρμακο οπως βλεπετε που το προωθουν οι κακοι βιολογοι γιατροι κλπες στρατιες του αντιχριστου.
    Πονος Μυαλου!

  9. #9
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    Quote Originally Posted by Deggial
    Το πρόβλημα με το ban είναι πως θα του δώσει την ιδέα του κυνηγημένου επαναστάτη στην οποία θα μπορεί να αυνανίζεται.
    Δε νομιζω οτι χρειαζεται τη συγκεκριμενη ιδεα για να αυνανιζεται.
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

  10. #10
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    τελικά ο μόνος που σχολίασε εποικοδομητικά ήταν ο darkling
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  11. #11
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by Candiru
    τελικά ο μόνος που σχολίασε εποικοδομητικά ήταν ο darkling
    Τι στο καλό να σχολιάσουμε εποικοδομητικά; Πράγματα για τα οποία έχουμε μιλήσει τόσες φορές; Λες και πράγματι σε ενδιαφέρει ο διάλογος, έτσι κι αλλιώς...
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  12. #12
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling
    Δε γαμιεστε ρε, το ιδιο τοπικ 71214 φορες.

    Αυτο ειναι και το μονο εποικοδομητικο σχολιο, για το Πολιτικς.

    Απο κει και περα, περιπου οπως τα πε ο Δρ. Ντεθ.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  13. #13
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by Deggial
    Quote Originally Posted by Candiru
    τελικά ο μόνος που σχολίασε εποικοδομητικά ήταν ο darkling
    Τι στο καλό να σχολιάσουμε εποικοδομητικά; Πράγματα για τα οποία έχουμε μιλήσει τόσες φορές; Λες και πράγματι σε ενδιαφέρει ο διάλογος, έτσι κι αλλιώς...
    αντί να απαντάς εσύ και οι υπόλοιποι με παβλοφικά αντανακλαστικά διαβάστε να δείτε διαφορά. Αμα ήταν ίδιο θα ξανάφερνα μπροστά κάποιο από τα παλιά.

    Και στο κάτω κάτω άμα δεν με ενδιέφερε ο διάλογος δεν θα κάναμε τόσα φλέημς
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  14. #14
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by Dr. Death
    Χωρις να θελω να κανω την παραμικρη υποδειξη στη δουλεια σας ως αντμιν και μοντς στο ρεκβιεμ και χωρις η παρατηρηση μου να εχει να κανει με το συγκεκριμενο ατομο που κατα τη γνωμη μου αποτελει παρασιτο ,αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα, αλλα με την συνεχιζομενη και την ολοενα και αυξανομενη επι πολλους μηνες πρακτικη του της οικοφασιστικης προπαγανδας,θεωρω πως ειναι το μοναδικο ατομο πλεον που ενεργει εντελως ασυδοτα στον τομεα του σπαμινγκ.

    Και αυτο γιατι ενω ΟΛΑ τα θεματα τα οποια κανει ΤΟΠΙΚ εχουν συζητηθει τουλαχιστον 5 φορες το καθενα διεξοδικα ,με βρησιδια εκατερωθεν ,με αποδειξεις κειμενα σελιδες επι σελιδων και δεν ξερω εγω τι αλλο.

    Δεν ξερω αν το φορουμ ειναι πινακας ανακοινωσεων με την δικαιολογια οτι μιλαμε για προβληματα της εποχης μας και ο οικοφασιστας παρασιτο καντίρου εχει αφαιθει να γραφει πλεον οτι θελει οποτε θελει και να εξυπηρετει την ματαιοδοξια του εξυπηρετωντας ως καλο προβατο τα συμφεροντα των οικοφασιστων-εναλακτικων φιλων του.Αυτο το γνωριζετε εσεις.

    Πιστευω πως δεν θα ηταν και πολυ ωραιο θεαμα να μπαινει ο καθενας εδω μεσα και να το παιζει μαγκας με τις γνωσεις του για να βγαλει οτι κομπλεξ εχει και να εξυπηρετησει τους σκοπους του ειτε ειναι εθνοσωτηριοι ειτε οχι ,κανωντας ανελεητο σπαμμινγκ.
    Δεν νομιζω να σας αρεσε εγω πχ να κανω τοπικ καθε δευτερη μερα με θεματα οπως "η επιδραση της ζιδοβουδινης στους ασθενεις με ΗIV και συνδρομο kaposi" 'η διαφορα αλλα τετοια περιεργα ..με τη δικαιολογια οτι ειναι υποχρεωση μας να διαδιδουμε τη γνωση και να ενημερωνουμε τον κοσμο και διαφορες αλλες τετοιες μαλακιες που εχει γραψει κατα καιρους το παρασιτο.

    Ειμαι εντελως κατα των μπαν αλλα οταν το μετρο εχει ξεπεραστει κατα πολυ κανα τραβηγμα στο αυτι δεν βλαπτει (αλλωστε μυαλο 12χρονου εχει ο ανθρωπος).
    Κατα τη γνωμη μου παντα και χωρις να συμπεριλαμβανω τους κανονες λειτουργιας 3 και 17 ..πιστευω οτι ο 1 και 2 αρκουν.

    Φιλικα παντα.
    δόκτορα μάλλον reverse σπάμμερ είσαι εσύ που με την κατακεραύνωση από την θέση ειδικότητας καρδινάλιουΧ1000 κάθε εναλλακτικής πρότασης θεραπείας οδηγείς εξαναγκαστικά τον κόσμο στο ιατροφαρμακευτικό κατεστημένο το οποίο θα σου είναι ευγνώμον

    και φυσικά όταν θα σε προσλάβει μην ξεχάσεις να συμπεριλάβεις στο βιογραφικο σου τις απαντήσεις καταπέλτες στο ΕR, ως αφιλοκερδή προϋπηρεσία.

    επίσης, πολύ καλό θα έκανες, αν αντί να ασχολείσαι με μένα να έβαζες θέματα ιατρικής που ενδιαφέρουν το ευρύ κοινό και όχι την επίδραση της 2,3,5,6-τετραχλωροδιφωσφορυλάσης στην ανάπτυξη του σαρκώματος carpouzi, όπως και εγώ δεν βάζω θέμα την προστασία της ενδημικής κερασφόρου χρυσόμυγας του τροπικού δάσους της Σουλαβέζι
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  15. #15
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Δηλαδή τόσο καιρό καταβάλεις συνειδητές προσπάθειες να κρατηθείς;

    Ο σκοπός του politics όπως τον έχω καταλάβει εγώ τουλάχιστον, είναι να συζητάμε ζητήματα της επικαιρότητας που μας έχουν κάνει κάποια εντύπωση(και κατ'επέκταση πιστεύουμε οτι θα ενδιαφέρουν και τους υπόλοιπους εδώ γύρω), όχι να παρελαύνουμε την εκάστοτε ειδικότητά μας ή να spam-άρουμε ότι διαβάζουμε στα άλλα fora/sites που συχνάζουμε. Από τη στιγμή που το "κοινό" σου έχει δείξει οτι δεν ενδιαφέρεται, τουλάχιστον για το συγκεκριμένο θέμα, γιατί συνεχίζεις;
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

Similar Threads

  1. Τώρα που γυρνάει...
    By casshern in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 11
    Last Post: 24-12-2008, 14:48
  2. Replies: 26
    Last Post: 18-04-2006, 12:44
  3. Replies: 74
    Last Post: 05-04-2006, 19:04
  4. Replies: 19
    Last Post: 06-09-2005, 09:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •