Page 34 of 209 FirstFirst ... 2432333435364484134 ... LastLast
Results 496 to 510 of 3134

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2006-2007

  1. #496

    Default

    Quote Originally Posted by Eulogy
    re siga opa ti eiste seis na poume ..... opws den xreiazotan panyghria meta to 1-4 etsi den thelei kai klamata twra . psyxraimia
    den einai kai ligo na xaneis apo ton iwniko 2i agonistiki stin edra sou e
    -> http://www.odes.gr <-
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


  2. #497
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13,510

    Default

    χαχαχα ,μιση ώρα πριν φύγω για γήπεδο χτες έπαιζα fm και ιδού :



  3. #498
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13,510

    Default

    α και για τα στημένα μιας και ακούστηκαν κάποια πράγματα του στυλ "δεν έχει ανάγκη ο τζίγκερ" κτλ να σας θυμίσω τι έγινε σε ιταλία γερμανία και βέλγιο


    ειδικά τα 2 πρώτα είναι μίλια μακριά από το δικό μας league και τα φράγκα που έχουν οι πρόεδροι τους είναι ασύλληπτα για τους δικούς μας

    sorry αν παρασύρθηκα και το έκανα να φανεί ότι σώνει και καλά ήταν το χτεσινό στημένο αλλα ότι βρωμάει βρωμάει από το τρόπο που έπαιξε ο παναθηναϊκός και μάλιστα πολύ

    από το χτεσινό κρατάμε τα ωραία μουνιά (για άλλη μια φορα) στις κερκίδες,τον φετινό ιωνικό που θα πάει ψιλά,τον ivansic και τον αντονσον που έμειναν μέχρι το τέλος στο χόρτο και μας χειροκρότησαν,τις κραυγές "βάλτε τρίποντο!" στα τελευταία λεπτά,παο ολε λίγο πριν τη λήξη από όλο το γήπεδο,το πανό στην αρχή και το βρώμικο του οακα που ακόμα το χέζω

    τέλος ο κόσμος χτες ήταν 45000,όχι 15 που αναφέρθηκε παραπάνω

    τέλος(pt2:the return) γελάω με το σημερινό φως που λέει πως ο ιωνικός νίκησε και τον τεροβιτσα...έλεος,το παλικάρι δε μας έπαιξε καν 50-50,όχι ότι του ρίχνω φταίξιμο πάντως,just for the record

    αυτα

    megadeth.

  4. #499
    A1DDJZZ Magellan's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    at work
    Posts
    5,491

    Default

    kai opws leme sto strato

    deeee sas xaaaalaseeee
    I swear on tomorrow, if you take this chance
    Our lives are this moment, the music - the dance
    And here in this labyrinth of lost mysteries
    I close my eyes on this night and you're all that I see

  5. #500
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default

    Quote Originally Posted by eleventh guardian
    To να προσπαθείτε να μειώσετε τον κόσμο του Ιωνικού που πήγε στο γήπεδο για να βγείτε ντε και καλά από πάνω είναι λίγο τραγικό, ε.
    Δεν προσπαθώ να μειώσω κανένα.
    Προσπαθώ να θέσω τα πράγματα στην σωστή τους βάση.
    Εγώ μέτρησα 65, στο ραδιόφωνο είπε 50.
    Επίσης ο ρέγκιουλαρ είπε ότι ήμασταν 15000 κόσμος, ε εντάξει.
    Πάσο.

    Το ότι το ΟΑΚΑ δεν είναι έδρα το έχουμε πει κι εμείς μόνοι μας 1548 φορές, so what?
    Για το θέμα εξέδρας λοιπόν αν εσύ πιστεύεις με την λογική σου, ότι 65 (ή 50 κατά άλλους) άτομα κάνουν καλύτερη εξέδρα από 45000 ακόμη και να είναι μόνο γυναικόπαιδα, ε τι να πω?
    Σε όσους Ιωνικούς ήρθαν πάντως μπράβο τους, μην παρεξηγούμαι.

    Quote Originally Posted by Fixxxer
    ...
    Απλα σας θυμιζω αυτη τη μερα (παρομοιες της οποιας υπαρχουν καθε χρονο) που επιλεκτικα παλι θα την ξεχασετε οσοι θα λετε το Μαιο οτι βοηθησε τον Ολυμπιακο η διαιτησια, οτι στηθηκαν αγωνες κτλ ολο τετοιες πιπες. Οχι τιποτα αλλο, φταιει ο Ολυμπιακος μετα που δε μπορει ο ΠΑΟ να κερδισει τον Ιωνικο στην εδρα του, η εστω να κανει 10-15 ευκαιριες και να λεει οτι ηταν ατυχος και δεν εμπαινε η μπαλα....
    Αν νομίζεις ότι πρωτάθλημα πρέπει αν παίρνει αυτός που κερδίζει όλα τα παιχνίδια πάω πάσο. Εγώ γνωρίζω ότι πρωτάθλημα παίρνει αυτός που συλλέγει περισσότερους βαθμούς. Αν εσάς σας τους χαρίζουνε, όπως έχει περίτρανα αποδειχθεί την τελευταία δεκαετία από όσους ξέρουν μπάλα, είτε τα κοράκια είτε τα παραρτήματά σας και δεν το βλέπεις δεν σου φταίνε όσοι λένε την αλήθεια.
    Ας φορούσε χθες ο γηπεδούχος το σήμα με τη κεφάλα στη φανέλα και θα σου έλεγα αν ο υπάλληλός σου ο τεροβίτσας θα έδινε το πεναλντάκι και δεν θα έλεγε τίποτα κανείς σήμερα.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  6. #501
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    Default

    ta eishthria pou kophkan symfwna me to sportime itan 25500

    http://www.sportime.gr/football_insi...ticle_id=27575
    before i pine away

  7. #502
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Γαμήσια στα Πατήσια & Πούτσα στη Λούτσα
    Posts
    1,989

    Default

    Αρχιδάτη νίκη του Ιωνικού που ήθελε να βάλει και τρίτο!

    Ήττα του Παναθηναϊκού με ευθύνη του Μπάκε. Νύχτα θα φύγει και αυτός. Δεν υπήρχε σύστημα (όπως και στο 1ο παιχνίδι), δεν υπήρχε ανάπτυξη, δεν υπήρχε τίποτα.

    Αλήθεια, πως είναι το katso (δεν ξερω πως σκατά γράφεται) στα Σουηδικά;;;;
    TRU METAL IS NO METAL

  8. #503
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,388

    Default

    To vafan culo pws einai?
    i would name her rock'n'roll.

  9. #504
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    in the pines
    Posts
    638

    Default

    Έπεσα τελείως έξω στους υπολογισμούς μου για τον κόσμο του ΠΑΟ. Δεν μπορώ να υπολογίσω σε τόσο μεγάλο γήπεδο, αλλά βλέποντας τόσο τεράστιο κομμάτι τελείως άδειο και πολλά κενά διαστήματα μου φάνηκαν τόσοι όσοι έγραψα.

    Για τους Ιωνικούς τώρα. Το ένα πούλμαν ήταν γεμάτο, το άλλο στο οποίο ήμουν εγώ είχε 25 άτομα. 75 το όλον + καμιά 40αριά που ήρθαν μόνοι τους με αυτοκίνητα, μηχανάκια, ήμαστε κάτι παραπάνω από 100.

    Ξέρω ότι αυτά σας αφήνουν τελείως αδιάφορους τους περισσότερους ή σας φαίνονται αστεία. Απόλυτα λογικό και κατανοητό. Εμείς που τα ζούμε και ξέρουμε ότι υπάρχει λόγος που ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ οι 100 γινόμαστε 50, και που οι 200 γινόμαστε 100 και ΚΥΡΙΩΣ που οι 2.000-2.500 γινόμαστε λιγότεροι από 1000 στην έδρα μας, έχουμε την τάση να είμαστε πολύ σχολαστικοί με αυτά.

    Το θέμα είναι βέβαια να μείνουμε στο ίδιο υψηλό αγωνιστικό επίπεδο κι εμείς κι όλες οι άλλες "μικρές" ομάδες ώστε να μικρύνει η ψαλίδα, αρχικά μέσα στο γήπεδο και στη συνέχεια και στον αριθμό των φιλάθλων.

    Το ερώτημά μου είναι όμως: οι οπαδοί των "μεγάλων" ομάδων θέλετε να γίνει αυτό? Θέλετε να πηγαίνετε στο Αιγάλεω, να έχει 5000 Αιγαλεώτες και 1000 το πολύ βάζελους και να χάνετε συχνά? Να πηγαίνει στην Ν. Σμύρνη ο gay, να έχει 8000 Πανιώνιους το γήπεδο και μόνο στην εξέδρα πίσω από το τέρμα γαύρους και να χάνει ο Θρύλος? Ή προτιμάτε την σημερινή πραγματικότητα όπου η 4η καλύτερη ομάδα έχει ελάχιστους τίτλους και δεν μπορεί ούτε καν να κρατήσει τους παίχτες της?


    Φιξξξξξερ, σύγκριση μεταξύ της ατμόσφαιρας που δημιουργεί στο γήπεδο η κάθε ομάδα μπορούν να κάνουν μόνο όσοι έχουν τις σχετικές εμπειρίες. Εγώ έχω πάει σε κατάμεστη Τούμπα και νόμιζα ότι γίνεται σεισμός για μιάμισι ώρα και έχω πάει και σε κατάμεστο Καραϊσκάκη και νιώθω ότι έχω πάει για πικνικ (ειδικά τα τελευταία χρόνια). Πώς να μην κάνω τη σύγκριση?
    music non stop

  10. #505
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    3,388

    Default

    Paule, xwris na kserw peri tinos prokeitai, mporw na xazeuw to avatar sou wres. Panw sta osa les den exw na sxoliasw kati, kaluf8hka 101%

  11. #506
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    in the pines
    Posts
    638

    Default

    Σε αυτό συμφωνούμε όλοι, και ο πιτς με είχε ρωτήσει.

    Είναι η τύπισσα από τους Kills, ένα punk ντουέτο.

    http://www.thekills.tv
    http://www.myspace.com/thekills
    music non stop

  12. #507
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    ε, το "πανκ" είναι σχετικό Power Ranger
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  13. #508
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13,510

    Default

    τι τετραγωνισμένος κύκλος είναι αυτός στη σέντρα του χαριλαου?

    επίσης γίνονται επεισόδια στη πλατεία.

    και η αεκ είναι 1-1.

    ο άρης εναντίον δέκα και παραλίγο να φάει γκολ.

    άγνωστοι αλλα καλοί παίχτες έχουν έρθει φέτος στο γκρεσια.

  14. #509
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13,510

    Default

    telika

    Λάρισα-Ατρόμητος 2-1
    Ο.Φ.Η.-Α.Ε.Κ. 1-1
    Άρης-Κέρκυρα 0-0
    Απ. Καλαμαριάς-Αιγάλεω 0-1
    Ξάνθη-Εργοτέλης 0-0

  15. #510
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default

    Quote Originally Posted by fleshdiver
    ....Το ερώτημά μου είναι όμως: οι οπαδοί των "μεγάλων" ομάδων θέλετε να γίνει αυτό? Θέλετε να πηγαίνετε στο Αιγάλεω, να έχει 5000 Αιγαλεώτες και 1000 το πολύ βάζελους και να χάνετε συχνά? Να πηγαίνει στην Ν. Σμύρνη ο gay, να έχει 8000 Πανιώνιους το γήπεδο και μόνο στην εξέδρα πίσω από το τέρμα γαύρους και να χάνει ο Θρύλος? Ή προτιμάτε την σημερινή πραγματικότητα όπου η 4η καλύτερη ομάδα έχει ελάχιστους τίτλους και δεν μπορεί ούτε καν να κρατήσει τους παίχτες της?
    ...
    Προσωπικά επιθυμώ το πρώτο. Η ενδεχόμενη ήττα μου δεν θα με ενοχλήσει αν υπάρχει πιθανότητα να χάσει και ο κάθε άλλος. Αν χάνω επιλεκτικά μόνο εγώ γιατί το παράρτημα ανοίγει τα πόδια στον άλλο, αυτό φυσικά με ενοχλεί.
    Μεγαλύτερος ανταγωνισμός στο ελληνικό πρωτάθλημα θα βελτιώσει την ομάδα μου πιστεύω αφού δυστυχώς ο πρόεδρός μου στο ποδόσφαιρο δεν έχει τη δυνατότητα του Μεγάλου μου Ηγέτη στο μπάσκετ να γράψει στ @@ του την ελλαδίτσα και να ασχοληθεί μόνο με την Ευρώπη που ανήκω.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

Similar Threads

  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 3618
    Last Post: 22-05-2008, 01:37
  2. Volley 2006-2007
    By pitchfork in forum Athletics
    Replies: 500
    Last Post: 25-09-2007, 17:56
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ 2006-2007
    By bleeding in forum Athletics
    Replies: 10
    Last Post: 30-05-2006, 01:47
  5. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2005-2006
    By Stormrider in forum Athletics
    Replies: 6
    Last Post: 01-07-2005, 00:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •