Page 236 of 301 FirstFirst ... 136186226234235236237238246286 ... LastLast
Results 3,526 to 3,540 of 4511

Thread: Me pairnoun fantaro

  1. #3526
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    εγω που μπαινω αυριο πρωι πρωι και ειμαι ακομα στο er δλδ


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  2. #3527
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    καλύτερα που είσαι στο er παρά να είσαι εξω.Να σου έρθει πιό γλυκά η αυριανή ήττα.
    α,και μην μασας,δεν μπαίνεις "πρωί-πρωί".Και κατα τις 3 το μεσημέρι να πας κανείς δεν θα σου πεί τίποτα.
    Last edited by Reject; 02-05-2011 at 21:44.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  3. #3528
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    πωωω, τελευταία μέρα Αθήνα πριν φύγω, πήγαμε κραφτ για μπύρες, μετά nightstalker και ο παναθηναϊκός κάπου στο ενδιάμεσο έχανε στον τελικό κυπέλλου. τι ωραία μέρα που ήταν!
    το μετά είναι σκατά αλλά παλεύεται, τις ευχές μου σε όλους τους φρουρούς του έθνους μας! ποθτάνα όλα σταρχίδια σας οι μαλάκες κτλ
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  4. #3529
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    αδερφια μη χαιρεστε περιμενω επισκέψεις σε λιγο

    ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  5. #3530
    farfetch'd Ace's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Republic of Genoa
    Posts
    3,184

    Default

    ρε παιδιά εμένα μου χε έρθει το χαρτί ναυτικό αλλά πήρα αναβολή. που θα πάω άμα τηνε κόψω;
    "Δεν συζητάμε, γιατί είμαι ΟΞΥΘΥΜΟΣ."
    نحن نحب فصل الربيع الجميل.

  6. #3531
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    @Ingolemo: Εννοείται πως αν έχεις την δυνατότητα πας Πόρο. Τελειότερη κατασκ...ε στρατόπεδο εβερ. Ιντερνετ και δικό σου γήπεδο ποδοσφαίρου για γυμναστική, τι άλλο θες.

    Quote Originally Posted by Ace View Post
    ρε παιδιά εμένα μου χε έρθει το χαρτί ναυτικό αλλά πήρα αναβολή. που θα πάω άμα τηνε κόψω;
    Ναυτικό. Πρακτικά αυτό που λένε πως το Ναυτικό σταματάει κτλ. σημαίνει πως από τότε που έγινε αυτό, δεν μπαίνει κανενας νεός σαν Ναυτικό. Όσοι ήταν ήδη επιλεγμένοι για Ναυτικό στο φακελό τους, σαν εσένα (χαρτί πριν από 10 χρονια κτλ. όπως κι εγώ), θα πάνε κανονικά και θα είναι λογικά οι τελευταίοι.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  7. #3532
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Καλή θητεία σε όσους μπαίνουν αύριο και αυτές τις μέρες γενικά λοιπόν.

  8. #3533

    Default

    πωπω παρουσία του ερ στο φανταρικό δυνατή.
    μέταλ και υπομονή.
    Μπλε

  9. #3534
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    @Ingolemo: Εννοείται πως αν έχεις την δυνατότητα πας Πόρο. Τελειότερη κατασκ...ε στρατόπεδο εβερ. Ιντερνετ και δικό σου γήπεδο ποδοσφαίρου για γυμναστική, τι άλλο θες.

    Quote Originally Posted by Ace View Post
    ρε παιδιά εμένα μου χε έρθει το χαρτί ναυτικό αλλά πήρα αναβολή. που θα πάω άμα τηνε κόψω;
    Ναυτικό. Πρακτικά αυτό που λένε πως το Ναυτικό σταματάει κτλ. σημαίνει πως από τότε που έγινε αυτό, δεν μπαίνει κανενας νεός σαν Ναυτικό. Όσοι ήταν ήδη επιλεγμένοι για Ναυτικό στο φακελό τους, σαν εσένα (χαρτί πριν από 10 χρονια κτλ. όπως κι εγώ), θα πάνε κανονικά και θα είναι λογικά οι τελευταίοι.


    Εγω παντως διαφωνω λιγο. Παλασκα ειναι χειροτερο και παλιοτερο σαν κτιριο, αλλα δεν ζαλιζονται πολυ τα παπαρια σου.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  10. #3535
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Ingolemo View Post
    Parousiazomai methayrio skaramagka (xwris meso, apla eixe katsei prin 10 xronia pou xa argisei thn anabolh ).

    Kserw, kserw to xeirotero naytiko einai to kalutero peziko klp, alla 1 xronos re gmt xamenos entelws :/

    αμα μεινεις Αθηνα μπορεις ανετα να ψιλο συνεχισεις δουλεια κλπ απο τι εχω δει , αμα πας επαρχια συνηθως παει 15 (με εξοδους) μεσα 15 μερες αδεια.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #3536
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by Ingolemo View Post
    Parousiazomai methayrio skaramagka (xwris meso, apla eixe katsei prin 10 xronia pou xa argisei thn anabolh ).

    Kserw, kserw to xeirotero naytiko einai to kalutero peziko klp, alla 1 xronos re gmt xamenos entelws :/
    Λοιπόν, για προπαίδευση αν θες να είσαι σε πιο καλές εγκαταστάσεις με λίγο πιο "σφιγμένους" προπαιδευτές, πήγαινε Πόρο. Αν θες πολύ χειρότερες εγκαταστάσεις(χάλια στρώματα και τουλέτες, βέβαια εξαρτάται από το κτήριο που θα είσαι), αλλά πιο χαλαρούς προπαιδευτές, μείνε Κανελόπουλο.
    Αυτό που δεν θα άλλαζα, είναι τσιγάρο απογευματάκι, πίσω από την εκκλησία στον Πόρο, να βλέπεις θάλασσα και να αράζεις. Αν πας Πόρο λοιπόν, μην σε ψαρώσουν με την πρωινή γυμναστική, μπορείς να μην την κάνεις(αλλά πηγαίνεις στο γήπεδο). Φαγητό μια χαρά. Η πιο δύσκολη αγγαρεία είναι τα μαγειρία, οπότε όταν θα σου τυχαίνει, να ξέρεις ότι απλά θα είσαι πτώμα μετά.

    Συν ότι στον Πόρο, την μέρα που θα έχει επισκεπτηριο, θα είσαι από το πρωί μέχρι τις 6 το απόγευμα εκτός στρατοπέδου, ενώ στον Κανελόπουλο, μέσα στο στρατόπεδο και λιγότερες ώρες αν δεν κάνω λάθος.

    Γενικά καλα θα περάσεις, θα περάσουν οι μέρες και δεν θα το καταλάβεις. Και μετά ετοιμάσου για κανα 10ημεράκι τιμητική(αν δεν έχει αλλάξει κάτι απο περσι). Α ναι, πάρε μπόλικες κάλτσες να αλλάζεις κάθε μέρα. Και καλού κακού βάλε φορτιστή, είτε πάνω σου σε τσεπες να μην φαίνεται, είτε μέσα σε κάλτσες. Ότι ψάξουν από μόνοι τους, μην τους ανοίγεις εσύ. Τα ρούχα που θα πάρεις να είναι περίπου για 10 μέρες και όχι περισσότερο (αν μπορεί να σου φέρει κάποιος τα υπόλοιπα στο επισκεπτήριο που θα είναι λογικά την άλλη κυριακή) γιατί την πρώτη και δεύτερη μέρα (αν πας Πόρο) θα κουβαλάς τον σάκο σου και το λουκανικο πέρα δώθε. Πάρε και κανά φουτερ μαζί. Κωλόχαρτα. Πετσέτες.
    Μπορείς να αφήσεις και μούσι ως γνωστόν ε, αρκεί να το έχεις περιποιημένο.
    Last edited by animae; 03-05-2011 at 16:45.
    Kill the wise one!

  12. #3537
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Ίσως πρέπει να πάω σε άλλο τόπικ, αν είναι διώχτε με:

    http://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_...01/2011_375631

    Και απορία:

    Σύμφωνα με τις τελευταίες αποφάσεις του υπουργείου Εθνικής Άμυνας, οι αντιρρησίες συνείδησης που εκπληρώνουν εναλλακτική υπηρεσία απολύονται οριστικά μετά τη συμπλήρωση:

    -Δεκαπέντε μηνών αν εκπλήρωναν ενόπλως τη στρατιωτική τους υποχρέωση, μετά τη συμπλήρωση χρόνου πραγματικής υπηρεσίας 12 μηνών,
    Τι σημαίνει αυτό; Όλοι 9 δεν κάνουν; Αλλού λέει ότι οι 15 είναι αντί της απλή θητείας.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  13. #3538
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by animae View Post
    Quote Originally Posted by Ingolemo View Post
    Parousiazomai methayrio skaramagka (xwris meso, apla eixe katsei prin 10 xronia pou xa argisei thn anabolh ).

    Kserw, kserw to xeirotero naytiko einai to kalutero peziko klp, alla 1 xronos re gmt xamenos entelws :/
    Λοιπόν, για προπαίδευση αν θες να είσαι σε πιο καλές εγκαταστάσεις με λίγο πιο "σφιγμένους" προπαιδευτές, πήγαινε Πόρο. Αν θες πολύ χειρότερες εγκαταστάσεις(χάλια στρώματα και τουλέτες, βέβαια εξαρτάται από το κτήριο που θα είσαι), αλλά πιο χαλαρούς προπαιδευτές, μείνε Κανελόπουλο.
    Αυτό που δεν θα άλλαζα, είναι τσιγάρο απογευματάκι, πίσω από την εκκλησία στον Πόρο, να βλέπεις θάλασσα και να αράζεις. Αν πας Πόρο λοιπόν, μην σε ψαρώσουν με την πρωινή γυμναστική, μπορείς να μην την κάνεις(αλλά πηγαίνεις στο γήπεδο). Φαγητό μια χαρά. Η πιο δύσκολη αγγαρεία είναι τα μαγειρία, οπότε όταν θα σου τυχαίνει, να ξέρεις ότι απλά θα είσαι πτώμα μετά.


    Ε μωρέ σιγά τους αυστηρούς, πιο πολυ το παίζουν (κυρίως στους Κανελλόπουλους) ενώ είναι @@. Πχ. εμάς η διμοιρία δεν πατούσε το πρωί στο γήπεδο που λες, μιας και αγνοούσαμε την έγερση και πηγαίναμε μετά για πρωινό όταν γυρνούσαν. Δεν μας είπαν και τίποτα. Μόνο ο 2ος λόχος την είχε γαμήσει και έκανε όλες τις αγγαρείες γιατί κάποιος μαλακας, μέσα στο σκοτάδι που επικρατούσε στις 6 το πρωι την ώρα της γυμναστικής, έπιασε κουβέντα με τον Πλοίαρχο (που φοράει φόρμες και δεν χαμπαριαζεις ότι είναι αυτός) και κατέληξε να του πει "αντε και γαμήσου", και μετά δεν έβγαινε να πει ότι το έκανε.

    Πάντως για εμένα το θέμα εγκαταστάσεις είναι μεγάλο συν.

    Επίσης στο Πόρο να πηγαίνεις στο περίπτερο την ώρα του προαριστου ή όσο πιο νωρίς μπορείς για να προλαβαίνεις την εφημερίδα που θες πριν τελειώσει, μιας και στο τέλος θα μπορείς να πάρεις μόνο Score.

    Α ναι, πάρε πολύμπριζο. Είναι το currency εκεί κάτω, ειδικά στο Πόρο που έχει όλες κι όλες 4-5 πρίζες, το πολύπριζο σου δίνει άμεσο spot και γλυτώνεις την ουρά. Επίσης ελπίζω να ξέρεις από καλό Jenga γιατί το να χτίζεις 8 πολύμπριζα από μια μπρίζα χωρίς να πέσουν ενώ συγχρόνως να έχεις τον μάξιμουμ αριθμό διαθεσιμων μπριζών θέλει μια μαστοριά. Αν και θα έχεις αρκετό χρόνο για να λύσεις το πρόβλημα
    Last edited by SpiritCrusher; 03-05-2011 at 22:48.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  14. #3539
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    τι εφημεριδες ρε? χαχαχαχα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #3540
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Εδώ έχουν ιντερνετ μωρε μεσα στο στρατοπεδο (ένα τέταρτο την μερα ανα φανταρο) οι εφημερίδες σε πείραξαν; Α πουλάει και penthouse/playboy αν είσαι από αυτούς που τα αμολάει στις τουαλέτες.


    Φοβερή κατασκήνωση.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

Similar Threads

  1. ta pairnoun?
    By cthulu in forum Athletics
    Replies: 16
    Last Post: 03-02-2012, 15:12
  2. poioi mousikoi pairnoun ta kalutera gkomenakia?
    By chris_boss in forum General Discussion
    Replies: 119
    Last Post: 31-01-2011, 23:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •