Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: sympo vs brummie no 234234 {split apo Rombes sto IRC}

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Athens
    Posts
    120

    Default

    symposium-lexotanil=malakas
    "Μετά το φαγητό, τρώω πολύ"

  2. #2
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    δε σκας και συ λεωγώ;




    ■■

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Sto metaixmio
    Posts
    1,407

    Default

    Σε λυπάμαι.Η λέξη χιούμορ δεν υπάρχει στο λεξιλογιό σου.

    εντιτ: Στον μπρουμι αναφέρεται.
    And I'll smile and I'll learn to pretend
    And I'll never be open again
    And I'll have no more dreams to defend
    And I'll never be open again




    Must I always be alone?

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Brummie
    symposium-lexotanil=malakas

    pes mas kai gia ton symposium_lexotanil























































































































































































































































  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Athens
    Posts
    120

    Default

    Sto lexilogio mou i lexi symposium_lexotanil simainei malakas. Lipamai, ti na kano. Tha skaso an den to po. Sorry Virus.
    "Μετά το φαγητό, τρώω πολύ"

  6. #6

    Default

    psakse kai sto leksiko.




























































































































































    hate listening to:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Athens
    Posts
    120

    Default

    u are the one I love to hate
    "Μετά το φαγητό, τρώω πολύ"

  8. #8
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Brummie
    Sto lexilogio mou i lexi symposium_lexotanil simainei malakas. Lipamai, ti na kano. Tha skaso an den to po. Sorry Virus.
    Μπρουμι σκάσε

    το log από τις προάλλες δε σε δείχνει και τόσο γαμάτο ε
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Βrummie. Νομίζω πως η αντιμετώπισή σου δεν είναι η πρέπουσα. Δεν θα κερδίσεις τίποτα με το να βρίζεις έτσι ασυνάρτητα και δίχως λαβές οποιονδήποτε user αντιπαθείς, τίποτα πέρα από την ταμπέλα ενός γραφικού χαζούλη, που όπου αφήνει ένα post του, σπέρνει ένα διασκεδαστικό (εις βάρος του) flame.

    Δεν προσπαθώ να σου κάνω κήρυγμα αυτή τη στιγμή, καταλαβαίνω πως είμαι ο τελευταίος από τον οποίο θα δεχόσουν συμβουλές, και θέλω να με πιστέψεις όταν σου πω, πως και εσύ είσαι από τα άτομα με τα οποία δεν θα επιχειρούσα ποτέ να μοιραστώ τις απόψεις μου υπό την χροιά μιας φιλικής συμβουλής.

    Επιμένω στην θέση μου πως χάνεις την μπάλα ώρες ώρες με το να επιτίθεσαι εντελώς απρόκλητα, και ευθέως. Μια ελαφριά ειρωνεία, μια μικρή σπόντα, κάτι παρεμφερές τέλος πάντων, και θα έκανε την δουλειά που θες με μεγαλύτερο κύρος και αν όχι, θα μπορούσες να υπολογίσεις στην αντίδραση του Symposium_lexotanil επί αυτής.

    Ελπίζω να έγινα σαφής μικρό ζαρωμένο αρχίδι.
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Athens
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon
    Quote Originally Posted by Brummie
    Sto lexilogio mou i lexi symposium_lexotanil simainei malakas. Lipamai, ti na kano. Tha skaso an den to po. Sorry Virus.
    Μπρουμι σκάσε

    το log από τις προάλλες δε σε δείχνει και τόσο γαμάτο ε
    Έχω σκάσει με τους δυο γνωστούς μαλάκες, οι συνέπειες των posts τους δυστυχώς είναι ραγδαίες. Όπως και είχα γράψει σε εκείνο το log "είμαι σίγουρος ότι αυτό το log θα δημοσιευθεί". Δεν περιμένω κανένα log να με δείξει γαμάτο, δεν πιστεύω στα logs. Και μην ξεχνάμε ότι εκείνη η κουβέντα στο chat ήταν προβοκατόρικη.
    "Μετά το φαγητό, τρώω πολύ"

  11. #11
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    "Δεν πιστεύω στα logs";

    Οι προηγούμενες 80 σελίδες είναι φαντάσματα;

    Ο όποιος εκνευρισμός με συγκεκριμένα πρόσωπα δε δικαιολογεί το trolling. Φωτιά και οξύ.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  12. #12
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    ε;

    ε;

    ε;


    έλεγες μαλακίες, είχες συμπεριφορά αγάμητου 16χρονου με χωρισμένους γονείς που το βίαζε ο πατριός του και τώρα το παίζεις υπεράνω;

    να σου γνωρίσουμε το Ρόκαβλο να γίνεται φίλοι;
    Vielen Dank für alles was mal war

  13. #13
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by silencerius
    [23:15] <@MitHuNa> mi milas arxaia re
    [23:15] <@BLi][zER> mm nai ksexasa oti pas sxoleio akoma
    [23:15] <@BLi][zER> alla htan gia ton silencerius anyway..
    [23:16] <@MitHuNa> e kala siga to provlima
    [23:16] <@MitHuNa> se ligo teleiwnw
    [23:17] -BLi][zER:@#Opeth- silencerius O M G.
    [23:17] -BLi][zER:@#Opeth- gmt koloalias
    [23:17] -BLi][zER- O M G pou les hahahaahahah
    To asteio edo - pera apo th vlakeia pou petakse h "kopelia" - htan oti anti na kano /notice silencerius blah blah, ekana /onotice silencerius blah blah, to opoio kanei notice se olous tous ops tou kanaliou kai kat'epektash kai sth sygkekrimenh despoinida. Eytyxos den petaksa kati poly vary
    Life begins at 45°.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Athens
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by Atheist
    Βrummie. Νομίζω πως η αντιμετώπισή σου δεν είναι η πρέπουσα. Δεν θα κερδίσεις τίποτα με το να βρίζεις έτσι ασυνάρτητα και δίχως λαβές οποιονδήποτε user αντιπαθείς, τίποτα πέρα από την ταμπέλα ενός γραφικού χαζούλη, που όπου αφήνει ένα post του, σπέρνει ένα διασκεδαστικό (εις βάρος του) flame.

    Δεν προσπαθώ να σου κάνω κήρυγμα αυτή τη στιγμή, καταλαβαίνω πως είμαι ο τελευταίος από τον οποίο θα δεχόσουν συμβουλές, και θέλω να με πιστέψεις όταν σου πω, πως και εσύ είσαι από τα άτομα με τα οποία δεν θα επιχειρούσα ποτέ να μοιραστώ τις απόψεις μου υπό την χροιά μιας φιλικής συμβουλής.

    Επιμένω στην θέση μου πως χάνεις την μπάλα ώρες ώρες με το να επιτίθεσαι εντελώς απρόκλητα, και ευθέως. Μια ελαφριά ειρωνεία, μια μικρή σπόντα, κάτι παρεμφερές τέλος πάντων, και θα έκανε την δουλειά που θες με μεγαλύτερο κύρος και αν όχι, θα μπορούσες να υπολογίσεις στην αντίδραση του Symposium_lexotanil επί αυτής.

    Ελπίζω να έγινα σαφής μικρό ζαρωμένο αρχίδι.
    Πρώτα απ' όλα χαίρομαι, διότι το post σου είναι σοβαρό και διαλλακτικό. Υπάρχει όμως μία παρεξήγηση. Εγώ δεν αντιπαθώ κανένα user, διότι πίσω από ένα nick, βρίσκεται μία ξεχωριστή προσωπικότητα, την οποία δεν μπορώ να κρίνω, αφού δεν την γνωρίζω. Τον symp , ναι, τον αντιπαθώ, διότι χωρίς να με ξέρει, μίλησε άκρως προσβλητικά για μένα, χωρίς λόγο, ποστάροντας εκείνο το βαρύ "είστε τα καρκινώματα της μουσικής δημοσιογραφίας". Τέτοια δεν λέγονται, ειδικά όταν δε συνοδεύονται από αριθμό επιχειρημάτων. Δεν ξέρω γιατί, αλλά ο symp καθαρά δείχνει να με αντιπαθεί, χωρίς να ξέρω τι του έχω κάνει. Μιλάω βέβαια για την αρχή, τότε που όταν να ποστάρω πιο πολύ με απεκάλεσε καρκίνωμα. Από κει και πέρα, η αντίδραση ήταν φυσιολογική πιστεύω. Δεν θα κάτσω να αφήνω μπηκτές και υπονοούμενα, ούτε να απαντώ με εξυπνάδες. Τον αντιπαθώ και αυτό θα φαίνεται άμεσα, απροκάλυπτα και ειλικρινά. Πολλές φορές προσπάθησα να αποφύγω την ευθεία "αντιπαράθεση", αλλά υπάρχουν όρια, ακόμα και στο internet. Κάποιοι ίσως θεωρούν ότι δεν έχω χιούμορ, ότι λέω μαλακίες και θα πρέπει να σκάσω. Δεν ξέρω όμως ποια θα ήταν η αντίδρασή τους αν τους αποκαλούσαν καρκινώματα και τόσα άλλα και μάλιστα "δημοσίως". Ίσως θα έπρεπε να περάσει έστω ένα διάστημα ποσταρίσματος, προκειμένου να κριθώ και μετά να κατηγορηθώ. Έτσι τουλάχιστον έχω μάθει να βλέπω τα πράγματα. Και atheist, μιλάς απαξιωτικά για μένα, χωρίς να έχουμε μιλήσει, γνωριστεί καλά καλά. Δέχομαι την όποια στάση, αλλά όχι παθητικά. Ίσως θα έπρεπε να κάνουμε κάποτε μία απροκατάλυπτη συζήτηση, προκειμένω να δούμε ο καθένας ποια στάση θα πρέπει να τηρούμε μεταξύ μας. Εγώ έχω τη διάθεση, λέγοντας σου μάλιστα ότι "εκείνο το κωλοδάκτυλο" ήταν καθαρά άστοχο, αποτέλεσμα σημαντικής παρεξήγησης. Εύχομαι να βρεθεί μια λύση και παρακαλώ τους τρίτους users, να μήν κρίνουν από την τελική κατάληξη που πήραν τα πράγματα και να μην είναι γενικά εχθρικοί απέναντι σε νέους users, που μπήκαν εδώ μέσα με καλή διαθεση επικοινωνίας και συζήτησης σε μουσικά και μη θέματα.
    "Μετά το φαγητό, τρώω πολύ"

  15. #15
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    You try to fix things by making an ass of yourself. Amazing strategy!

    Αν δε συμπαθείς τον sympo ή όποιον άλλο χρήστη, μπορείς να τον αγνοήσεις. Να γράφεις στο ξεκάρφωτο sympo = malakas ή να πετάς συνέχεια σχόλια που φορτίζουν αρνητικά το κλίμα μόνο εσένα μειώνει. Κι όπως έχεις παρατηρήσει, ως τώρα οι μόνες αρνητικές αντιδράσεις των υπολοίπων κατευθύνονται προς εσένα κι όχι προς τον sympo.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Similar Threads

  1. Rompes sto IRC
    By nikodimos in forum General Discussion
    Replies: 2685
    Last Post: 09-04-2015, 05:35
  2. Rompes sto IRC και Anekdota θρεντζ.
    By Amnesiac. in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-2008, 04:54
  3. pm apo to sympo...
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 18-06-2005, 05:44
  4. apeleytherosi.(thanx sto sympo)
    By ManWhoSoldTheWorld in forum General Discussion
    Replies: 40
    Last Post: 23-11-2004, 19:22
  5. Xronia Polla sto sympo!
    By enitharmon in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 16-11-2003, 21:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •